Podpořte tvorbu Lucie Nejedlové, vydražte si fotku a pomozte Psímu domovu v Lukavci
květen - červen 2016
Aukce na Facebooku pro Psí domov Lukavice
jaro 2016
Natíráme plot v Psím domově v Lukavici

Jak přispět

Přejete-li podpořit naši činnost poukažte prosím libovolnou částku na náš bankovní účet číslo

33 44 44 33 / 5500


Je-li potřeba podpora pro konkrétního pejska (uvedených na těchto stránkách) napiště prosím do variabilního symbolu pořadové číslo pejska pro identifikaci Vaší platby

Jakoukoliv darovanou částku jsme Vám schopni na vyžádání potvrdit darovací smlouvou. Napište nám prosím své iniciály a způsob zaslání darovací smlouvy - e-mailem nebo poštou.

Tip! - jste-li zaměstnanec, osoba samostatně výdělečná činná nebo právnická osoba, darovanou částku si můžete odečíst ze základu daně. Pro tyto účely Vám na vyžádání vystavíme potvrzení příjemce daru.
Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Jste-li právnická osoba můžete podpořit naši činnost zakoupením reklamního místa na našem webu. Zde si můžete umístit reklamní banner. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.

Přejete-li si být informováni o aktuálních informacích a pejscích, kteří potřebují pomoci, pošlete nám e-mail a my si jej zařadíme do databáze. Následně Vám budou zasílány informace popř. letáčky, které budete moci rošiřovat dále a hledat tak pro pejsky nový domov.

Poskytnutím e-mailu návštěvník souhlasí s tím, aby je Nadační fond psí duše (IČ: 277 33 947) ve smyslu § 4 písm. e) zákona č. 101/2000 Sb., zpracovával a využíval pro interní a marketingové potřeby. Tyto údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetím osobám.


Děkujeme Vám za Vaši podporu...